právě jste: úvodní stránka > zima > Francie > Doprava

Doprava do Francie 2021-2022

odjezd10.12.8.1.14.1.21.1.28.1.4.3.11.3.18.3.25.3.
Flaineanoanoano
Les Menuiresanoanoanoanoanoanoanoanoano
Val Cenisanoanoanoano
Valmeinieranoanoanoanoanoanoanoano
Alpe d´Huezanoanoanoanoanoanoano
Oz en Oisansanoanoanoanoanoanoano
Les Orresanoanoanoanoanoanoano
Les Sybellesanoanoanoanoanoanoano
Varsanoanoanoanoanoanoanoanoano

Doprava do středisek je zajištěna primárně zájezdovým autobusem. Dle počtu klientů může být dovoz k ubytovacímu zařízení dále organizován rozvozovými vozy nebo lokálními taxi. O organizaci dopravy bude CK informována s předstihem formou Přehledu dopravy zaslaného na kontaktní email. Přehledy dopravy jsou zasílány 10 dní před odjezdem, následné aktualizace pak 5 dní před odjezdem a 2 dny před odjezdem, tedy po uzavření prodeje. Z důvodu logistiky a vytížení autobusů jsou obsluhována vždy 2 až 3 střediska (3 střediska výjimečně a vždy hlášeno dopředu). Kombinace a trasa jízdy budou hlášeny společně s Přehledy dopravy.
Cena dopravy obsahuje: 1 místo v autobuse, 1 pár lyží nebo 1 snowboard, 1 tašku na boty, 1 cestovní zavazadlo do 25 kg, 1 palubní zavazadlo do 5kg, pojištění cestujících - léčebných výloh a zavazadel na 100 mil. Kč během přepravy. Cena 2600,- Kč (Flaine, Les Menuires, Val Cenis, Valmeinier), ostatní 2700,- Kč za osobu.

Cena dopravy obsahuje: 1 místo v autobuse, 1 pár lyží nebo 1 snowboard, 1 tašku na boty, 1 cestovní zavazadlo do 25 kg, 1 palubní zavazadlo do 5kg, pojištění cestujících - léčebných výloh a zavazadel na 100 mil. Kč během přepravy.

Příplatky:
Druhé sedadlo 1000,- Kč (V případě naplnění kapacity autobusu může být rezervace druhého sedadla zrušena)
Podsedák 290,- Kč
Zavazadlo, lyže/snowboard navíc 590,- Kč
Nadlimitní váha zavazadla 590,- Kč
Rezervace vybraného sedadla 290,- Kč
V případě naplnění kapacity autobusu může být rezervace druhého sedadla zrušena ze strany Vega Tour.
Ceny jsou platné pro nástupní místa na trase Praha, Beroun, Žebrák, Rokycany, Plzeň.

Další nástupní místa z celé ČR jsou možná za příplatek
Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady, Liberec, Mladá Boleslav, České Budějovice, Tábor, Chomutov, Karlovy Vary, Ústí nad Labem: 300,- Kč
Brno, Jihlava: 400:,- Kč
Olomouc, Prostějov: 600,- Kč
Svozy z jednotlivých nástupních míst jsou zajištěny při minimálním počtu 4 a více klientů. V případě, že nebude dosaženo minimálního počtu, budou klienti přesunuti na nejbližší obsazené nástupní místo, a to s kompenzací vrácení svozového příplatku. Svozové a rozvozové trasy jsou zajištěny : minibusem, autobusem, osobním automobilem, tranzity, ve výjimečných případech vnitrostátní linkovou dopravou, kdy jízdenka bude vždy uhrazena klientům přímo ze strany dopravce. Svozy a rozvozy mohou být zajištěny i skrze třetí stranu, tj. subdodavatele, a to v návaznosti na obsazenosti jednotlivých nástupních míst.