právě jste: úvodní stránka > Itálie > Lignano > Rezidence Verdemare - Lignano Riviera

Rezidence Verdemare - Lignano Riviera

Budova nabízí ubytování typu A a B. Každý apartmán je vybaven televizorem, pračkou a trezorem, který je k využití zdarma. Každá bytová jednotka má WI-FI zdarma, TV se satelitem, trezor - použití zdarma, 1 očíslované parkovací místo.Apartmánový dům má společnou zahradu, výtah, pračku. Topení a garáž za poplatek.
Typ A pro 4 osoby. Garsonka s klimatizací, velký obývací pokoj - jídelna, 2 rozkládací gauče, kuchyňka, koupelna s oknem a sprchovým koutem, velká terasa se stolkem a židlemi.
Typ B pro 4 osoby. Apartmán s klimatizací - obývací pokoj - jídelna, rozkládací gauč, kuchyňský kout, velká terasa se stolkem, židlemi, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchovým koutem.
Typ B v přízemí pro 5 osob. Přízemí: apartmán s klimatizací - obývací pokoj - jídelna s rozkládacím gaučem, kuchyňský kout s myčkou, terasa se stolkem, židlemi, 1 ložnice s manželskou postelí a terasou, 1 malá ložnice s palandou nebo s patrovou postelí, koupelna s oknem a sprchovým koutem. Soukromá zahrada.
Typ B v nejvyšší patro pro 5 osob. Apartmán je kompletně zrekonstruovaný a nově zařízený s klimatizací - obývací pokoj s jídelnou s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem s myčkou nádobí, terasa se ??stolem a židlemi, ložnice s manželskou postelí s terasou, koupelna se sprchovým koutem. Apartmán má bezpečnostní dveře, sítě proti hmyzu, elektrické rolety, pračka, mikrovlnná trouba a garáž.

Kde je Rezidence Verdemar

...tisk     ...zavřít