právě jste: úvodní stránka > Itálie > Lignano > Villaggio Royal - Lignano Pineta

Villaggio Royal - Lignano Pineta

Komplex se 16 řadovými vilkami nabízí apartmány typu C a D. Apartmány jsou vkusně zařízené a vybavené WI-FI zdarma, TV, trezorem - použití zdarma, mikrovlnou troubou, mají vlastní velkou, oplocenou zahradu se zahradním nábytkem - stolek, židle, 2 lehátka k opalování. Každá bytová jednotka má své vlastní topení (za poplatek), apartmány je tak možno obývat celoročně. Apartmány quadrilo mají nové postele.
Typ C pro 6 osob. Přízemí - obývací pokoj s jídelnou, rozkládacím gaučem pro dvě osoby, stropní ventilátor, kuchyňka s myčkou, lednice s mrazákem, terasa, venkovní krb, oplocená zahrada, klimatizace. První patro - parketová podlaha, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky nebo s manželskou postelí, 1 koupelna se sprchovým koutem, 1 koupelna se sprchovým koutem s vodní masaží, terasa. Suterén - garáž, pračka.
Typ D pro 7 osob. Přízemí – obývací pokoj s jídelnou, rozkládacím gaučem pro dvě osoby, stropní ventilátor, kuchyňka s myčkou a lednice s mrazákem, malá terasa, menší koupelna, venkovní krb, oplocená zahrada. První patro - parketová podlaha, 1 ložnice s manželskou postelí a vlastní koupelnou s hydromasážní vanou, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky nebo s manželskou postelí, ložnice s 1 lůžkem, 1 koupelna se sprchovým koutem, terasy. Druhé patro - mansarda. Suterén - velká garáž , pračka.

Kde je Villaggio Royal

...tisk     ...zavřít