právě jste: úvodní stránka > Itálie > Lignano > Rezidence Meridiana - Lignano Riviera

Rezidence Meridiana - Lignano Riviera

Čtyřposchoďový komplex s prostornou zahradou plnou borovic. K dispozici je bazén pro dospělé a jeden pro děti. V provozu od konce května do poloviny září. Budova má výtahy. V nabídce jsou apartmány typu C v přízemí, v 1. patře nebo v posledním patře. Wi-Fi zdarma.
Apartmán v přízemí - apartmán má obývací pokoj s jídelnou, rozkládací gauč pro dvě osoby, TV, terasa a soukromá, oplocená zahrádka - vhodná k dětským hrám, stolek a židle. Kuchyňka s myčkou, lednicí s mrazákem, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 3 samostatnými lůžky, oba pokoje s terasou a soukromou, oplocenou zahrádkou, koupelna se sprchovým koutem a pračkou, trezor, klimatizace, garáž nebo parkovací místo v těsné blizkosti.
Apartmán v 1. patře má obývací pokoj s jídelnou, rozkládací gauč pro 2 osoby, TV se satelitním příjmem, terasa se stolkem a židlemi, kuchyně s lednicí a mrazákem, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna se sprchovým koutem, klimatizace, garáž nebo číslované parkovací místo.
Apartmán v posledním patře (4.patro) - obývací pokoj s jídelnou, gauč pro 1 osobu, TV se satelitním příjmem, terasa se stolkem, židlemi a překrásným výhledem na moře, kuchyňka, lednicí a mrazákem, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 3 samostatnými lůžky, koupelna s vanovým boxem a sprchou, pračka, trezor, garáž nebo číslované parkovací místo. Bez klimatizace.

Kde je Rezidence Meridiana

...tisk     ...zavřít