právě jste: úvodní stránka > Itálie > Lignano > Villa Luciana - Lignano Riviera

Villa Luciana - Lignano Riviera

Vilka s krásnou zahradou, jež nabízí apartmány typu C a D. Každý apartmán má TV se satelitním příjmem a 1 číslované parkovací místo v zahradě. Wi-Fi Internet zdarma.
Typ C pro 6 osob: přízemí - obývací pokoj - jídelna, rozkládací gauč pro dvě osoby, kuchyňka s lednicí a mrazákem, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna se sprchou a pračkou, terasa se vstupem přímo do zahrady - k dispozici stolek, židle, lehátka k opalování, venkovní krb.
Typ C pro 4 osoby: první patro - apartmán s klimatizací - obývací pokoj - jídelna, kuchyňský kout s lednicí a mrazákem, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna se sprchou, velká terasa s krbem, stolkem, židlemi, 1 lehátkem k opalování.
Typ D pro 9 osob - přízemí - obývací pokoj - jídelna, rozkládací gauč pro dvě osoby, kuchyňka s lednicí a mrazákem, 1 ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou a pračkou, terasa se vstupem přimo do soukromé zahrady - k dispozici stolek, židle, 2 lehátka k opalování, venkovní krb. První patro - 1 ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, 1 ložnice se 2 lůžky, koupelna se sprchou.

Kde je Villa Luciana

...tisk     ...zavřít