právě jste: úvodní stránka > Itálie > Lignano > Villa Le Cicale - Lignano Pineta

Villa Le Cicale - Lignano Pineta

Velká řadová vila se 4 bytovými jednotkami nabízí 2 typy apartmánů: sestilo a eptalo. Každá bytová jednotka má TV se satelitním příjmem, pračku, trezor - použití zdarma, 2 parkovací místa a oplocenou zahrádku se zahradním nábytkem (stolek, židle, 2 lehátka k opalování).
Apartmán pro 9 osob má 5 ložnic. Zvýšené přízemí - obývací pokoj s jídelnou a velká terasa se vstupem přímo do oplocené zahrádky, kuchyňka s lednicí a mrazákem, koupelna se sprchou. První patro - dvě ložnice s manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky, koupelna se sprchou. Přízemí - dvě ložnice s manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky, jeden pokojík s 1 lůžkem, koupelna se sprchou, terasa.
Apartmán pro 10 nebo 11 osob má 6 ložnic. Zvýšené přízemí- obývací pokoj - jídelna a velká terasa se vstupem přímo do oplocené zahrádky, kuchyňka s lednicí a mrazákem, terasa, pokojík s 1 lůžkem, koupelna se sprchou. První patro - tři ložnice s manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky, koupelna se sprchou. Přízemí – jedna ložnice s 2 samostatnými lůžky nebo manželskou postelí, ložnice s 1 lůžkem, koupelna se sprchou, terasa.

Kde je Villa Le Cicale

...tisk     ...zavřít