právě jste: úvodní stránka > Itálie > Lignano > Villa Crepetta - Lignano Riviera

Villa Crepetta - Lignano Riviera

Každý apartmán má WI-FI zdarma, klimatizaci a TV Sat, trezor - použití zdarma a k dispozici osvětlený bazén s vířivkami (5 x 10m) v provozu od konce dubna do začátku října. V oplocené a osvětlené zahradě najdete lehátka ke slunění, stolky, židle. Parkování v zahradě. Apartmány jsou typu B, C a D.
typ B 4 osoby. Přízemí zadní část - obývací pokoj - jídelna, rozkládací gauč, terasa se zahradním nábytkem - stolek, židle, z terasy vchod přimo do zahrady, malý kuchyňský kout, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou, pračka. K apartmánu patří 1 číslované parkovací místo.
typ C 6 osob. Zvýšené přízemí - obývací pokoj - jídelna, rozkládací gauč, terasa se zahradním nábytkem - stolek, židle, výhled na bazén a zahradu. Kuchyňka s myčkou nádobí, lednice s mrazákem. Jedna ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou. Jedna ložnice s manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky, koupelna se sprchou a pračkou.K apartmánu patři jedno číslované parkovací místo.
typ C 7 osob. První patro - obývací pokoj - jídelna, kuchyňský kout s lednicí a mrazákem, rozkládací gauč, terasa se stolkem, židlemi a výhledem na bazén a zahradu.Jedna ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, koupelna s vanou. Jedna ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou, pračka.Apartmán má klimatizaci a patři k němu 2 parkovací očíslovaní místa.
Typ D 8 osob. Zvýšené patro - velký obývací pokoj - jídelna, rozkládací gauč, velká terasa se stolkem, židlemi a výhledem na bazén a zahradu. Kuchyňka s myčkou nádobí, lednice s mrazákem, 3 ložnice s manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky. Každá ložnice má svoji koupelnu se sprchovým koutem. V jedné z nich je pračka. K apartmánu patří 2 číslovaná parkovací místa.

Kde je Villa Crepetta

...tisk     ...zavřít