právě jste: úvodní stránka > Itálie > Lignano > Villa Briciola - Lignano Riviera

Villa Briciola - Lignano Riviera

Vilka se 6 bytovými jednotkami nabízí ubytování v apartmánech typu C a D, které jsou jednoduše, ale funkčně zařízené. Každý apartmán má WI-FI ZDARMA, klimatizaci, TVSat, trezor - použití zdarma, solarium, 1 parkovací číslované místo. Vybavení vily obohacuje osvětlený bazén (5 x 10m) v provozu od konce dubna do začátku října, oplocená, osvětlená zahrada se zahradním nábytkem – stolky, židle, lehátka k opalování. Apartmány mají topení, proto je možné rezervovat tyto apartmány celoročně. Byty mají nové postele a kuchyňskou linku.
Typ C pro 6 osob. Přízemí: velký obývací pokoj- jídelna, kuchyňský kout - myčka nádobí, lednice s mrazákem, rozkládací gauč, vstup přímo na terasu se stolkem a židlemi. Dvě ložnice s manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky, každý pokoj má svoji malou terasu, koupelna se sprchovým koutem a pračkou.
Typ D pro 8 osob. první patro - obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem - myčka nádobí, lednice s mrazákem, rozkládací gauč, terasa.Tři ložnice s manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky, každá ložnice má svůj balkón, dvě koupelny se sprchovým koutem; v jedné z nich je pračka.

Kde je Villa Briciola

...tisk     ...zavřít